Reklama

Pierwszy start w Madonie

W Madonie w ramach Mistrzostw Europy Juniorów w biathlonie rozegrany został bieg na dystansie 12,5 km dziewcząt. Na starcie stanęła m.in. Oliwia Arendarczyk.

Wychowanka MUKN Pod Stróżą Lubawka, obecnie zawodniczka UKN Melafir Czarny Bór wystartowała z numerem 103. Na strzelnicy zaliczyła 4 pudła (1,1,0,2) i zajęła 65 miejsce. Sklasyfikowane zostały 104 zawodniczki.

Rywalizację wygrała Lea Rothschopf (Austria, 1,0,0,0). Najlepsza z Polek Anna Nędza-Kubiniec zajęła 36 miejsce (2,1,2,1). Anna Gembicka była 51 (3,2,1,1), Barbara Skrobiszewska 62 (4,0,1,1)

Wyniki za stroną organizatorów

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama