Ruszyła wiosenna edycja Ligi Trampkarzy. Tym razem do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn.
Liga rozegrana zostanie podczas turniejów rozgrywanych w środy od dzisiaj (13 maja) do 10 czerwca. W każdą środę rozegrane zostaną turnieje w trzech miejscowościach. W lidze uczestniczą drużyny z powiatu kamiennogórskiego oraz Czarnego Boru i Łomnicy.
Dzisiaj drużyny grały w Kamiennej Górze, Krzeszowie i Lubawce.

Wyniki spotkań:
Kamienna Góra
CZARNI PRZEDWOJÓW - LESK CZARNY BÓR - 0-6
VICTORIA CZADRÓW - ŁOMNICA - 3-0 walkower
VICTORIA CZADRÓW - LESK CZARNY BÓR - 3-1
CZARNI PRZEDWOJÓW - ŁOMNICA - 3-0 walkower
Krzeszów
PAGAZ KRZESZÓW - GNEJS OGORZELEC - 8-0
KWARC-EKO PISARZOWICE - ORŁY LIPIENICA - 7-0
PAGAZ KRZESZÓW - KWARC-EKO PISARZOWICE - 7-1
ORŁY LIPIENICA - GNEJS OGORZELEC - 2-8
PAGAZ KRZESZÓW - ORŁY LIPIENICA - 13-0
Lubawka
WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO ŚLASKIE - BÓBR MARCISZÓW - 1-1
WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO ŚLASKIE - LESK SĘDZISŁAW - 2-1
ORZEŁ LUBAWKA - LESK SĘDZISŁAW -2-0
ORZEŁ LUBAWKA - BÓBR MARCISZÓW - 2-2

Kolejne turnieje rozegrane zostaną 20 maja w Krzeszowie, Pisarzowicach i Marciszowie.
Ligę organizuje Gminne i Powiatowe Zrzeszenie LZS. W drużynach grają zawodnicy urodzenie w roku 2000 i młodsi. Każda drużyna gra w składzie bramkarz plus 5 zawodników w polu. Mecze trwają 2x10 minut. Podczas całego cyklu każda drużyna rozegra mecz ze wszystkimi uczestnikami ligi.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze