Reklama

Pierwsze turnieje

Ruszyła wiosenna edycja Ligi Trampkarzy. Tym razem do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn.



Liga rozegrana zostanie podczas turniejów rozgrywanych w środy od dzisiaj (13 maja) do 10 czerwca. W każdą środę rozegrane zostaną turnieje w trzech miejscowościach. W lidze uczestniczą drużyny z powiatu kamiennogórskiego oraz Czarnego Boru i Łomnicy.

Dzisiaj drużyny grały w Kamiennej Górze, Krzeszowie i Lubawce.



Wyniki spotkań:
Kamienna Góra
CZARNI PRZEDWOJÓW - LESK CZARNY BÓR - 0-6
VICTORIA CZADRÓW - ŁOMNICA - 3-0 walkower
VICTORIA CZADRÓW - LESK CZARNY BÓR - 3-1
CZARNI PRZEDWOJÓW - ŁOMNICA - 3-0 walkower

Krzeszów
PAGAZ KRZESZÓW    - GNEJS OGORZELEC - 8-0
KWARC-EKO PISARZOWICE - ORŁY LIPIENICA - 7-0
PAGAZ KRZESZÓW - KWARC-EKO PISARZOWICE - 7-1
ORŁY LIPIENICA - GNEJS OGORZELEC - 2-8
PAGAZ KRZESZÓW - ORŁY LIPIENICA - 13-0

Lubawka
WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO ŚLASKIE - BÓBR MARCISZÓW - 1-1
WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO ŚLASKIE - LESK SĘDZISŁAW - 2-1
ORZEŁ LUBAWKA - LESK SĘDZISŁAW -2-0
ORZEŁ LUBAWKA - BÓBR MARCISZÓW - 2-2

Reklama



Kolejne turnieje rozegrane zostaną 20 maja w Krzeszowie, Pisarzowicach i Marciszowie.

Ligę organizuje Gminne i Powiatowe Zrzeszenie LZS. W drużynach grają zawodnicy urodzenie w roku 2000 i młodsi. Każda drużyna gra w składzie bramkarz plus 5 zawodników w polu. Mecze trwają 2x10 minut. Podczas całego cyklu każda drużyna rozegra mecz ze wszystkimi uczestnikami ligi.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama