Reklama

Pierwsze trawy

Ochotnicza Straż Pożarna z Pisarzowic poinformował o pierwszym w tym roku wyjeździe do pożaru nieużytków. W lutym okres gaszenia pożarów traw rozpoczęła OSP Marciszów.

Aktualizacja 19:50

Wiecorem OSP Pisarzowice ponownie pojechało w kierunku Raszowa. Tym razem paliły się trawy wzdłuż drogi dojazdowej do wsi. 

Oryginalna informacja
Wiosną duże siły strażackie skierowane są na gaszenie pożarów traw. Wypalanie nieużytków jest szkodliwe dla środowiska i nielegalne. Grozi za nie m.in. utrata unijnych dopłat. Coroczne akcje informacyjne i edukacyjne niewiele dają. Wiosną trawy nadal płoną.

Strażacy z Pisarzowic gasili dzisiaj pożar nieużytków w okolicach Raszowa.

fot. strazpisarzowice.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama