Reklama

Kadencja rady miejskiej Lubawki - ślubowanie nowych członków radnych i burmistrza

Aktualizacja 14:11
Mariusz Zbrzyzny został wiceprzewodniczącym. Za zagłosowało 9 radnych, 6 było przeciwko, nikt nie wstrzymał się od głosu.

Aktualizacja 13:52
Arkadiusz Wierciński został przewodniczącym rady. Poparło go 8 radnych, 7 było przeciwko, nikt nie wstrzymał się od głosu.

Trwa głosowanie wybór wiceprzewodniczącego. Jedynym kandydatem jest Mariusz Zbrzyzny.

Aktualizacja 13:22
Sesja odbywa się w sali posiedzeń w ratuszu. Radni i widzowie z trudem się w niej mieszczą

Trwa wybór przewodniczącego rady. Jedynym kandydatem jest Arkadiusz Wierciński.

Reklama

Oryginalna informacja
Rozpoczęła się nowa kadencja rady miejskiej Lubawki oraz burmistrza Lubawki Andrzeja Wojdyły. Wszyscy złożyli ślubowanie.

Pierwsze posiedzenie prowadzi radny-senior Jan Włodarczyk.

Skład nowej rady Lubawki

Jan Włodarczyk (KWW Michał Ołdak Razem) 
Oskar Najdek (KW Koalicja Samorządowa OK Samorząd)
Krzysztof Jawor (KWW Michał Ołdak Razem)
Rafał Czura (KWW Lubawka społecznie)
Marcin Król (KWW Andrzej Wojdyła) 
Arkadiusz Wierciński (KWW Współpraca) 
Andżelika Nasypana (KWW Andrzej Wojdyła)
Mariusz Głód (KWW Michał Ołdak Razem) 
Piotr Wiktorowski (KWW Zjednoczeni dla rozwoju lokalnego)
Mariusz Zbrzyzny (KWW Zjednoczeni dla rozwoju lokalnego) 
Bożena Kalabińska (KWW Koalicja Obywatelska) 
Jerzy Skulski (KWW Współpraca) 
Katarzyna Bieda (KWW Andrzej Wojdyła)
Adam Kluba (KWW Koalicja Obywatelska)
Arleta Sikora (KWW Andrzej Wojdyła)

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/05/2024 14:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama