Aktualizacja 14:11
Mariusz Zbrzyzny został wiceprzewodniczącym. Za zagłosowało 9 radnych, 6 było przeciwko, nikt nie wstrzymał się od głosu.
Aktualizacja 13:52
Arkadiusz Wierciński został przewodniczącym rady. Poparło go 8 radnych, 7 było przeciwko, nikt nie wstrzymał się od głosu.
Trwa głosowanie wybór wiceprzewodniczącego. Jedynym kandydatem jest Mariusz Zbrzyzny.

Aktualizacja 13:22
Sesja odbywa się w sali posiedzeń w ratuszu. Radni i widzowie z trudem się w niej mieszczą
Trwa wybór przewodniczącego rady. Jedynym kandydatem jest Arkadiusz Wierciński.

Oryginalna informacja
Rozpoczęła się nowa kadencja rady miejskiej Lubawki oraz burmistrza Lubawki Andrzeja Wojdyły. Wszyscy złożyli ślubowanie.
Pierwsze posiedzenie prowadzi radny-senior Jan Włodarczyk.
Skład nowej rady Lubawki
Jan Włodarczyk (KWW Michał Ołdak Razem)
Oskar Najdek (KW Koalicja Samorządowa OK Samorząd)
Krzysztof Jawor (KWW Michał Ołdak Razem)
Rafał Czura (KWW Lubawka społecznie)
Marcin Król (KWW Andrzej Wojdyła)
Arkadiusz Wierciński (KWW Współpraca)
Andżelika Nasypana (KWW Andrzej Wojdyła)
Mariusz Głód (KWW Michał Ołdak Razem)
Piotr Wiktorowski (KWW Zjednoczeni dla rozwoju lokalnego)
Mariusz Zbrzyzny (KWW Zjednoczeni dla rozwoju lokalnego)
Bożena Kalabińska (KWW Koalicja Obywatelska)
Jerzy Skulski (KWW Współpraca)
Katarzyna Bieda (KWW Andrzej Wojdyła)
Adam Kluba (KWW Koalicja Obywatelska)
Arleta Sikora (KWW Andrzej Wojdyła)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze