Pierwszą sesję rady miasta Kamienna Góra otworzyła radna-seniorka Danuta Kurnyta.
Radni oraz burmistrz złożyli ślubowanie.
Jedyną kandydatką na przewodniczącą była Iwona Szczerbaty. Uzyskała poparcie 13 radnych, nikt nie był przeciwko, jedna osoba wstrzymała się od głosu.
Na wiceprzewodniczącą kandydowała tylko Violetta Majak. Uzyskała poparcie 14 radnych, nikt nie był przeciwko, nikt nie wstrzymał się od głosu.
Skład nowej rady miasta:
Arkadiusz Polewski
Jakub Gredes
Iwona Szczerbaty
Grzegorz Brzeziński
Violetta Majak
Danuta Kurnyta
Bożena Gwiżdż
Łukasz Dyczkowski
Andrzej Grzyb
Wiesław Sobiechowski
Marta Skoneczny
Beata Czyczkan
Jacek Bruździak
Piotr Archacki
Radosław Dybiec
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze