Komisarz wyborczy zwołał pierwsze posiedzenie nowej rady miasta Kamienna Góra. Podczas sesji ślubowanie złożą radni i burmistrz. Otrzymają zaświadczenia o wyborze. Wybrani mają zostać również przewodniczący i wiceprzewodniczący rady. Radni wybiorą również składy stałych komisji
Pierwsza sesja odbędzie się w sali witrażowej ratusza 7 maja o godzinie 12:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze