Znany jest już termin pierwszej sesji nowej rady gminy Kamienna Góra. Zwołał ją komisarz wyborczy. Sesja odbędzie się w Centrum Bibliteczno-Kulturalnym w Krzeszowie.
Sesja zaplanowana jest na 6 maja na godzinę 10:00.
W programie znalazły się ślubowania radnych i wójta. Radni wybiorą również przewodniczącego i wiceprzewodniczących rady. Powołane zostaną komisje oraz przewodniczący komisji rewizyjnej. Ustalone mają być również terminy kolejnych sesji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze