11 września obchodzony jest Światowy Dzień Pierwszej Pomocy. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz ze świetlicą w szkole w Pisarzowicach zorganizował „Dzień Pierwszej Pomocy”. Akcja odbyła się w piątek (9 września).
W krótkiej prelekcji oraz ćwiczeniach m.in. wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej i układaniu poszkodowanego w pozycji bezpiecznej uczestniczyli uczniowie klas 1-3.
Zajęcia poprowadzić strażak z OSP Ogorzelec Ksawier Respondek.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze