Reklama

Mężczyzna zginął w pożarze

Kilkadziesiąt minut po oficjalnym wprowadzeniu do podziału nowy ciężki MAN kamiennogórskich strażaków wyjechał do pierwszej akcji. Niestety tragicznej.

Strażacy wezwani zostali do pożaru w budynku w Gorzeszowie. Na miejsce pojechały trzy zastępy z PSP Kamienna Góra, w tym nowy MAN, oraz OSP Krzeszów.

Na miejscu okazało się, że pożar objął jedno pomieszczenie pokój z zapleczem kuchennym. Wewnątrz strażacy znaleźli ciało mężczyzny.

Ofiara pożaru prawdopodobnie mieszkała sama. Pożar nie rozprzestrzenił się na inne pomieszczenia. Przyczyny pożaru i śmierci muszą ustalić biegli.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama