Zarząd Miejsko-Gminny OSP Lubawka i Orkiestra Dęta w Lubawce organizują wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Strażaków do Częstochowy. Wyjazd odbędzie się 27 maja br. Organizatorzy wyjazdu zachęcają do dołączenia się do grupy. Zapisy możliwe są pod numerem tel. 667 970 362.
Inicjatorem wyjazdu jest prezes zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP - dh Ryszard Migdalski, będący jednocześnie kapelmistrzem Orkiestry Dętej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze