Sanktuarium Krzeszowskie po raz pierwszy zaprosiło sołtysów do zwiedzania oraz wspólnej modlitwy. W niedzielę, 25 września, odbyła się I Pielgrzymka Sołtysów z Dolnego Śląska do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie.
Spotkanie rozpoczęło się w kościele pw. świętego Józefa. Sołtysi zwiedzili kościół oraz bazylikę. Oprowadzani byli przez przewodnika.
Msza Święta w bazylice krzeszowskiej odprawiona została w intencji polskich rolników oraz sołtysów pod przewodnictwem ks. bp prof. Ignacego Deca – biskupa seniora ze Świdnicy.
Na zakończenie organizatorzy I Pielgrzymki Sołtysów z Dolnego Śląska zaprosili uczestników na piknik patriotyczny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze