Reklama

Pielgrzymka sołtysów

Sanktuarium Krzeszowskie po raz pierwszy zaprosiło sołtysów do zwiedzania oraz wspólnej modlitwy. W niedzielę, 25 września, odbyła się I Pielgrzymka Sołtysów z Dolnego Śląska do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie.

Spotkanie rozpoczęło się w kościele pw. świętego Józefa. Sołtysi zwiedzili kościół oraz bazylikę. Oprowadzani byli przez przewodnika.
Msza Święta w bazylice krzeszowskiej odprawiona została w intencji polskich rolników oraz sołtysów pod przewodnictwem ks. bp prof. Ignacego Deca – biskupa seniora ze Świdnicy.
Na zakończenie organizatorzy I Pielgrzymki Sołtysów z Dolnego Śląska zaprosili uczestników na piknik patriotyczny.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama