Zbliża się Pielgrzymka Mężczyzn Dolnego Śląska do Krzeszowa. Nadal można zgłosić swój udział. Wydarzenie zaplanowane jest na 11 maja.
- Nie trzeba być członkiem wspólnoty, aby uczestniczyć w pielgrzymce. Wystarczą trzy kroki: podjąć decyzję, zapisać się na stronie https://pielgrzymkakrzeszow.pl/ i przyjechać, samemu, z kimś, albo zorganizowanym transportem. O możliwości wspólnego przejazdu z wybranej miejscowości można się dowiedzieć po rejestracji. - zachęcają do udziału organizatorzy.
Program pielgrzymki:
08:00 – 09:30 Adoracja / Spowiedź
08:00 – 09:00 Recepcja – rejestracja uczestników
09:00 – 09:25 Jutrznia
09:30 – 09:45 Uroczyste przywitanie pielgrzymów
09:45 – 10:30 Konferencja pt.: „Godność i odpowiedzialność” – głosi ojciec Jerzy Morański SDS
10:30 – 11:10 Kawa / herbata
11:15 – 11:45 Różaniec
12:00 – 13:15 Msza dziękczynna za mężczyzn pod przewodnictwem J.E. ks. bpa Diecezji Legnickiej
13:30 – 14:25 Obiad
14:30 – 15:00 Konferencja – świadectwo – Wojciech Bartnik – pięściarz z Oleśnicy, olimpijczyk, brązowy medalista z Barcelony
15:00 – 15:20 Koronka do św. Józefa/modlitwa za mężczyzn
15:30 – 16:30 Małe grupy
16:30 – 16:55 Otwarte forum
17:00 Błogosławieństwo i rozesłanie
- Gorąco wierzymy, że pielgrzymka Krzeszowa 11 maja może być tym impulsem, które poruszy mężczyzn i otworzy ich na działanie Bożej łaski. Chcielibyśmy, aby 11 maja 2024 pierwszy raz mogli się spotkać w jednym miejscu mężczyźni z naszego regionu, którzy myślą podobnie, mają takie same wartość i wierzą w Pana Boga. Jest to wyjątkowa inicjatywa wspólnej modlitwy, poznania się, budowania jedności, integracji, nawiązania relacji i zapoczątkowania trwałych męskich przyjaźni. - wyjaśniają organizatorzy

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze