Młodzi adepci sztuki pożarnictwa z powiatu kamiennogórskiego uczestniczą w obozie sportowo-szkoleniowym w Turawie. Nad dużym Jeziorem Turawski druhowie goszczą po raz piąty.
Młodzież wyjechała w sobotę (8 lipca) i przez osiem dni odpoczywa i zdobywa nowe umiejętności. Druhowie przypominają sobie pierwszą pomoc. Ćwiczą musztrę, a także doskonalą się w sporcie pożarniczym.
Wśród dodatkowych zajęć odbyły się m.in. warsztaty tańca towarzyskiego. Dzięki wsparciu samorządów (gminy wiejskiej Kamienna Góra, powiatu kamiennogórskiego) odbyła się wycieczka do Parku Dinozaurów w Krasiejowie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze