Reklama

Ostatnie ćwierćfinały

Dzisiaj (niedziela, 8 grudnia) młodziczki i młodzicy KS Sudety rozegrali ostatnie turnieje ćwierćfinałowe.

 

Siatkarskie młodziczki grały w Twardogórze. Przegrały z drużyną MLKS Echo Twardogóra 0:2 (10:25, 19:25) i z UKS Lubań 0:2 (6:25, 7:25). W meczu drużyn z Lubania i Twardogóry wygrała ta pierwsza 2:0 (25:20, 25:6). KS Sudety zajęły czwarte miejsce w grupie ćwierćfinałowej.

Młodzicy grali w Oławie. Wygrali z MKS Olavia Ołwa 2:0 (25:14, 25:13), przegrali z TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych 0:2 (17:25, 15:25). W meczu MKS Olavia i TS Chełmiec lepsza okazała się drużyna z Wałrzycha 2:0 (25:20, 25:13). W grupie ćwierćfinałowej siatkarze KS Sudety zajęli drugie miejsce.

Reklama

wyniki za dzps.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama