Dzisiaj (niedziela, 8 grudnia) młodziczki i młodzicy KS Sudety rozegrali ostatnie turnieje ćwierćfinałowe.
Siatkarskie młodziczki grały w Twardogórze. Przegrały z drużyną MLKS Echo Twardogóra 0:2 (10:25, 19:25) i z UKS Lubań 0:2 (6:25, 7:25). W meczu drużyn z Lubania i Twardogóry wygrała ta pierwsza 2:0 (25:20, 25:6). KS Sudety zajęły czwarte miejsce w grupie ćwierćfinałowej.
Młodzicy grali w Oławie. Wygrali z MKS Olavia Ołwa 2:0 (25:14, 25:13), przegrali z TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych 0:2 (17:25, 15:25). W meczu MKS Olavia i TS Chełmiec lepsza okazała się drużyna z Wałrzycha 2:0 (25:20, 25:13). W grupie ćwierćfinałowej siatkarze KS Sudety zajęli drugie miejsce.
wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze