Strażacy z OSP Marciszów i Pastewnik w niedzielę (31 stycznia) będą wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Strażacy organizują mobilną kwestę na terenie całej gminy Marciszów.
Strażacy z obu jednostek będą przemieszczać się po terenie gminy. Ustalili w jakich godzinach i gdzie będzie można ich spotkać i przekazać datek na WOŚP.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze