Reklama

Orzeł zaprasza

Zarząd MKS ?Orzeł? Lubawka zawiadamia o walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym członków klubu dnia 15  stycznia  2016 r o godz. 17:45  ?1 termin, 18:00  -2 termin. Zebranie odbędzie się w Domu Kultury w Lubawce (ul. Kamiennogórska 19).



PROGRAM ZEBRANIA
1. Otwarcie obrad przez Prezesa Klubu
2. Wybór przewodniczącego obrad.
3. Wskazanie protokolanta.
4. Wybór Komisji Skrutacyjnej oraz Komisji Uchwał i Wniosków.
5. Przyjęcie porządku obrad.
6. Sprawozdanie Zarządu Klubu za okres kadencji 2013/15 r.
7. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za lata 2013/15 r.
8. Udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi Klubu. 
9  Zgłaszanie kandydatur na członków Zarządu Klubu.
10. Głosowanie nad wyborem członków Zarządu Klubu na okres kadencji 2016/20
11. Zgłaszanie kandydatur na członków Komisji Rewizyjnej.
12. Głosowanie nad wyborem członków Komisji Rewizyjnej na okres  kadencji 2016/20
13. Wolne wnioski.
14. Zakończenie obrad.

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków  do  uczestnictw w zebraniu.                                
Zarząd klubu MKS ?Orzeł? Lubawka

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama