Zarząd MKS ?Orzeł? Lubawka zawiadamia o walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym członków klubu dnia 15 stycznia 2016 r o godz. 17:45 ?1 termin, 18:00 -2 termin. Zebranie odbędzie się w Domu Kultury w Lubawce (ul. Kamiennogórska 19).
PROGRAM ZEBRANIA
1. Otwarcie obrad przez Prezesa Klubu
2. Wybór przewodniczącego obrad.
3. Wskazanie protokolanta.
4. Wybór Komisji Skrutacyjnej oraz Komisji Uchwał i Wniosków.
5. Przyjęcie porządku obrad.
6. Sprawozdanie Zarządu Klubu za okres kadencji 2013/15 r.
7. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za lata 2013/15 r.
8. Udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi Klubu.
9 Zgłaszanie kandydatur na członków Zarządu Klubu.
10. Głosowanie nad wyborem członków Zarządu Klubu na okres kadencji 2016/20
11. Zgłaszanie kandydatur na członków Komisji Rewizyjnej.
12. Głosowanie nad wyborem członków Komisji Rewizyjnej na okres kadencji 2016/20
13. Wolne wnioski.
14. Zakończenie obrad.
Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków do uczestnictw w zebraniu.
Zarząd klubu MKS ?Orzeł? Lubawka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze