Piłkarze Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (niedziela, 26 kwietnia) wyjazdowe spotkanie z Pogonią Świerzawa.
Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie. W 70 minucie po błędzie bramkarza Orła gospodarze wyszli na prowadzenie. W 87 minucie strzelili drugiego gola zapewniając sobie zwycięstwo.
Pogoń Świerzawa : Orzeł Lubawka 2:0 (0:0)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze