W południe z okolic kościoła św. Anny w Lubawce wyruszył Orszak Trzech Króli. Kilkuset mieszkańców przeszło do kościoła parafialnego na mszę.
Wielu z uczestników orszaku założyło papierowe korony przygotowane przez organizatorów. Barwny pochód prowadziła Orkiestra Dęta z Lubawki. Orszak przeszedł wokół ratusza i ul. Kamiennogórską przeszedł do kościoła.
W tym roku w lubawskim orszaku nie było jeźdźców odgrywających role trzech króli.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze