W tym roku Orszak Trzech Króli w Lubawce wyruszy z Parku Watra, ulicą Kamiennogórską dojdzie do kościoła parafialnego. Po orszaku odprawiona zostanie msza święta.
Orszak wyruszy o godzinie 11:00. Uczestnicy przejdą całą trasę przy akompaniamencie Orkiestry Dętej z Lubawki pod batutą Ryszarda Migdalskiego. Na czele orszaku podróżować będą, na koniach z Hiacyntowej Zagrody, królowie. Na trasie orszaku organizatorzy zapowiadają niespodzianki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze