Reklama

Olimpijska rywalizacja sztafet

W rywalizacji biathlonistów podczas XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2026 w Kościelisku rozegrane zostały dzisiaj sztafety.

W rywalizacji sztafet mieszanych pary reprezentujący UKN Melafir Czarny Bór zdobyły dwa medale. Rywalizację wygrali Małgorzata Lubos z Kajetanem Urbaniakiem. Maria Bizoń i Kazimierz Siwa zajęli trzecie miejsce.

W kategorii juniorów młodszych wygrała sztafeta UKN Melafir w składzie: Łukasz Sinkiewicz, Bartłomiej Kubacki, Bartosz Siwa.

Wśród juniorek młodszych najlepsza okazała się sztafeta MUKN Pod Stróżą w składzie: Jagoda Klag, Nadia Andrzejczak, Hanna Dereń.

Reklama




 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: BG Time Sport
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama