W rywalizacji biathlonistów podczas XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2026 w Kościelisku rozegrane zostały dzisiaj sztafety.
W rywalizacji sztafet mieszanych pary reprezentujący UKN Melafir Czarny Bór zdobyły dwa medale. Rywalizację wygrali Małgorzata Lubos z Kajetanem Urbaniakiem. Maria Bizoń i Kazimierz Siwa zajęli trzecie miejsce.
W kategorii juniorów młodszych wygrała sztafeta UKN Melafir w składzie: Łukasz Sinkiewicz, Bartłomiej Kubacki, Bartosz Siwa.
Wśród juniorek młodszych najlepsza okazała się sztafeta MUKN Pod Stróżą w składzie: Jagoda Klag, Nadia Andrzejczak, Hanna Dereń.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze