Reklama

W ramach XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2026 biathloniści walczyli w dzisiaj w biegu pościgowym. Wczorajszy sukces powtórzyła Hanna Dereń.

Startująca w kategorii juniorka młodsza reprezentantka MUKN Pod Stróżą Lubawka Hanna Dereń, podobnie jak podczas wczorajszych sprintów, zajęła pierwsze miejsce. Maja Filip (UKN Melafir czarny Bór) była 6, Nadia Andrzejczak (MUKN Pod Stróżą) 7, Jagoda Klag (MUKN Pod Stróżą) 11, Wiktoria Przysło (UKN Melafir) 15, Amelia Charęza (MUKN Pod Stróżą) 18.

Reklama

W kategorii juniorek Małgorzata Lubos (UKN Melafdir) była 8, Maria Bizoń (UKN Melafir) 11.

W kategorii juniorów całe podium zajęli zawodnicy UKN Melafir Czarny Bór. Wygrał Kajetan Urbaniak, drugi był Kazimierz Siwa, a trzeci Mateusz Gałkowski. 

Zwycięzcą w kategorii juniorów młodszych został Bartosz Sowa (UKN Melafir). Jego klubowi koledzy zajęli miejsca: 3 Bartłomiej Kubacki, 6 Mikołaj Urbaniak, 8 Łukasz Sinkiewicz. 

Seniorzy i seniorki walczyli dzisiaj w biegu ze startu wspólnego. Wśród seniorów rywalizację wygrał Jakub Potoniec (KS AZS AWF Wrocław). Wśród seniorek najlepszą okazała się Amelia Liszka (BKS WP kościelisko). Druga była Majka Germata, szósta Aleksandra Szajnowska (obie KS AZS AWF Wrocław).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: BG Time Sport Aktualizacja: 12/02/2026 15:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama