Kilkudziesięcioro wiernych wyruszyło spod bazyliki krzeszowskiej we wspólnej pielgrzymce na górę świętej Anny. Pielgrzymkę po raz pierwszy poprowadził ksiądz Piotr.
W trakcie pielgrzymki rozważany był różaniec święty. Wiernych prowadził ksiądz Piotr, nowy rezydent parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
Ksiądz Piotr poprowadził w kościele na górze św. Anny sumę odpustową, po której odbył się piknik rodzinny.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze