Ponad rok temu palił się budynek przy ulicy Nadrzecznej. Nadzór budowlany wydał decyzję o rozbiórce części budynku. Dzisiaj (środa, 27 marca) z części którą nadzór pozostawił odpadła blacha.
Najprawdopodobniej silne porywy wiatru "ściągnęły" kawałek blachy na jezdnię. Kolejne fragmenty trzymały się na resztkach wkrętów. Miejsce zabezpieczyli strażacy wracający z ćwiczeń na Lnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze