Jan Orzechowski, radny powiatu kamiennogórskiego, przedstawił dzisiaj petycję w Parlamencie Europejskim. Radny nadal walczy o zablokowanie procesu uruchomienia kopalni w Olszynach.
Kamień z kopalni w Olszynach miałby być wywożony przez Lubawkę. Jan Orzechowski zaangażował się w działania zmierzające do zablokowania uruchomienia kopalni. Swoją petycją zainteresował Parlament Europejski. Po jego wystąpieniu trwała dyskusja, komisja ma zająć się sprawą.
Film i zdjęcia użyczone
Zobacz także:
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze