Do strażaków z Leszczyńca dotarł dzisiaj nowy wóz. W jednostce powitano lekki samochód ratowniczo-gaśniczy zbudowany na podwoziu Mitsubishi Fuso.
Zakup wozu możliwy był dzięki pozyskaniu pieniędzy z kilku źródeł oraz przychylności władz gminy, która dołożyła brakujące pieniądze. Samochód kosztował ponad 520 tys. zł.
Zobacz także:
Fuso zostało dzisiaj przywitane przez strażaków. Do służby wejdzie w styczniu.

fot. OSP Pisarzowice i OSP Leszczyniec
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze