Reklama

Nowy wóz w OSP Leszczyniec

Do strażaków z Leszczyńca dotarł dzisiaj nowy wóz. W jednostce powitano lekki samochód ratowniczo-gaśniczy zbudowany na podwoziu Mitsubishi Fuso.

Zakup wozu możliwy był dzięki pozyskaniu pieniędzy z kilku źródeł oraz przychylności władz gminy, która dołożyła brakujące pieniądze. Samochód kosztował ponad 520 tys. zł.

Fuso zostało dzisiaj przywitane przez strażaków. Do służby wejdzie w styczniu.

fot. OSP Pisarzowice i OSP Leszczyniec

Gdzie zrobię świąteczne zakupy?

Wskaż sieć sklepów, w której zrobisz zakupy przed Bożym Narodzeniem 2024

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/12/2024 19:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama