Dzisiaj (czwartek, 11 marca) ślubowanie w Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze złożył nowy strażak od najmłodszych lat związany ze strażą.
Ślubowanie złożył Dominik Michalik. W 2013 roku został pasowany na członka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Krzeszowie. Trzykrotnie wygrywał powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Jako 18-latek rozpoczął wyjazdy na akcje z OSP Krzeszów.
fot. PSP Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze