Już w środę (1 września) rozpocznie się nowy rok szkolny 2021/22.
Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze
klasy pierwsze rozpoczynają rok szkolny w auli, klasy Ia i Ib o godzinie 9:00, Ic i Id o 10:00
pozostałe klasy spotykają się z wychowawcami o 8:30 w swoich salach.
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
godzina 9.00 klasy 2, 3, 4 technikum i klasy 2, 3 Branżowej Szkoły I stopnia w wyznaczonych salach z wychowawcami,
godzina 10.00 klasy pierwsze technikum i Branżowej Szkoły I stopnia w hali sportowej z dyrektorem szkoły.
Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze
ROzpoczęcie roku szkolnego zaplanowano na boisku szkolnym, w przypadku deszcze w sali gimnastycznej przy ul. Kościuszki
klasy 1 - 3 godzina 9:00
klasy 4 - 8 godzina 10:00
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze
Rozpoczęcie roku szkolnego zaplanowano w sali 101
klasy 1 - 3 godzina 9:15
klasy 4 - 6 godzina 10:15
klasy 7 - 8 godzina 11:15
Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
8:00 - msza święta w bazylice
8:45 - rozpoczęcie roku szkolnego klas pierwszych na sali gimnastycznej, pozostałych klas w poszczególnych salach.
Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie
dowóz uczniów autobusem 7:50 Szarocin (pod Krzyżem) i 8:00 Ogorzelec
8:30 - msza święta w Kościele w Leszczyńcu:
9:25 - uczniowie udają się autobusem do szkoły
10:00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Szarocinie
12:00 - powrót uczniów do domu autobusem
Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie
Początek roku szkolnego o godzinie 9:00. Scenariusz uzależniony jest od pogody.
Szkoła Podstawowa w Lubawce
Rozpoczęcie roku szkolnego zaplanowano w sali gimnastycznej
klasy 1 - 3 o godzinie 9:00
klasy 4 - 8 - o godzinie 10:00
Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim
9:00 msza święta
10:00 rozpoczęcie roku klasy pierwsze w sali gimnastycznej, pozostałe klasy w salach.
Szkoła Podstawowa w Miszkowicach
godz. 8:00 - Msza Święta w Kościele Parafialnym w Miszkowicach
godz. 9:00 - uroczysty apel
- uroczyste pasowanie klasy pierwszej na uczniów,
- pozostałe klasy: od II-ej do VIII-ej spotkanie z wychowawcami i przedstawienie wytycznych Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia- Głównego Inspektora Sanitarnego,
- sprawy organizacyjne odnośnie rozpoczęcia Roku Szkolnego,
godz. 10:30 - wyjazd młodzieży do domu
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marciszowie
Apel dla klas pierwszych odbędzie się o godzinie 8:00 w sali gimnastycznej, pozostałe klasy spotykają się o godzinie 8:00 z wychowawcami w salach
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze