W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze odbyło się dzisiaj (środa, 10 kwietnia) ślubowanie dwóch nowych strażaków.
Ślubowanie złożyli: strażak Mateusz Konopacki oraz strażak Damian Klimek.
Po ślubowaniu nowych strażaków odbyło się wręczenie awansów służbowych nadanych przez Komendanta Powiatowego PSP w Kamiennej Górze st. bryg. mgr inż. Agnieszki Mendelskiej. Awanse otrzymało sześciu strażaków.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze