Trzy osoby wystartowały w konkursie do dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kamiennej Górze. Konkurs ogłoszony został po złożeniu wypowiedzenia przez dyrektora.
Do konkursu przystąpiły dwie osoby z Kamiennej Góry i jedna z Kowar. Wczoraj odbyły się rozmowy z kandydatami i zapadła decyzja o wyborze nowego dyrektora.
Konkurs wygrała Agnieszka Banach-Górczyk, obecnie pracownik DPS-u w Szarocinie. Zarząd powiatu chce ją zatrudnić w PCPR od 1 grudnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze