Reklama

Nocny pożar

Ponad 20 strażaków brało udział w nocnej akcji gaszenia pożaru budynku przy ul. Mikołaja Reja w Kamiennej Górze.

 

Strażacy wezwani zostali o godzinie 3.42. Palił się budynek stojący tuż przy innych budowlach. W akcji uczestniczyło 7 zastępów: PSP Kamienna Góra oraz OSP Krzeszów, Ptaszków, Pisarzowice. Strażacy gasili płonący obiekt oraz bronili sąsiedniego budynku. Akcję zakończyli po godzinie 8.04.

W pożarze nikt nie został ranny. Przed przyjazdem straży policjanci wynieśli z budynku butle z gazem. Na miejsce wezwane zostały również pogotowie energetyczne, pracownicy zarządzania kryzysowego oraz nadzoru budowlanego.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama