W nocy silny wiatr przewrócił drzewo w centrum Kamiennej Góry. Pień spadł na samochód i budynek.
Do zdarzenia doszło na placu przy kościele pw. św. Piotra i Pawła.
Kolejne wyjazdy odnotowali strażacy z Lubawki. Usuwali drzewa blokujące drogi na Podlesiu oraz w Błażkowej.

W tej chwili nie ma żadnych ostrzeżeń meteorologicznych wydanych przez IMGW-PIB.
Czytaj o innych wyjazdach straży
fot. facebook / 998 Kamienna Góra i OSP Lubawka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze