W przyszłym tygodniu obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Krzeszowskie opactwo zaprasza na wydarzenia zaplanowane z tej okazji.
W niedzielę 30 października na godz. 15.00 zaplanowany jest bal Wszystkich Świętych. Organizatorzy proszą, aby dzieci przybyły w strojach ulubionych Świętych. Na godz. 16.30 zaplanowany jest Różaniec. Dzieci otrzymają nagrody za pilne uczestnictwo w tym Nabożeństwie.
Po Mszy św. o godz. 18.00 w Mauzoleum Piastów Śląskich odbędzie się koncert Radix Poloniae.
W poniedziałek, 31 października opactwo zaprasza na Eucharystię o godz. 18:00, po której odbędzie się przeniesienie relikwii świętych.
O północy z poniedziałku na wtorek w Mauzoleum Piastów Śląskich przy ołtarzu Wszystkich Świętych zostanie odprawiona Eucharystia.
źródło: opactwo.eu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze