Dzisiaj rano strażacy wezwani zostali do jednego z bloków przy ul. Cichej w Kamiennej Górze. Mieszkańcy wyczuli ulatniający się gaz.
Gdy strażacy przybyli na miejsce ich czujniki nie wykazały zagrożenia. Dokładne pomiary wykonane przez pracowników Pogotowia Gazowego wykazały wyciek gazu na jednym z kolanek. Instalacja ma być przerobiona.
W akcji uczestniczyli strażacy z PSP i OSP Krzeszów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze