Ulicami centrum Kamiennej Góry przeszła procesja Niedzieli Palmowej. Uczestniczyli w niej wierni biorący udział we mszy w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Procesja przeszła wokół części zabudowy centrum Kamiennej Góry, m.in. przez rynek. W inscenizacji uczestniczył odtwórca roli Jezusa jadący na osiołku.
fot. Piotr Oleniacz PHOTO - MIX
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze