W tym roku młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze będzie odbywać miesięczne staże zawodowe w Portugalii. Na razie na szkoleniu w tym państwie są nauczycielki z tej szkoły.
Szkolenie trwa od poniedziałku do piątku. W miasteczku Povoa de Varzim na portugalskim wybrzeżu Atlantyku nauczyciele obserwują pracę w portugalskich zakładach gastronomicznych oraz poznają szkołę będącą portugalskim odpowiednikiem ZSZiO.
W połowie marca do Portugalii wyjedzie młodzież z ZSZiO. Podobnie jak w latach ubiegłych uczniowie wezmą udział w czterotygodniowym stażu zawodowym.
Oba wyjazdy realizowane są z projektu finansowanego z programu Erasmus+.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze