Reklama

Najlepsze z Marciszowa

Dwie absolwentki II Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze otrzymał nagrody Najlepszy z najlepszych ufundowane przez wójta Marciszowa oraz wyróżnienia od radnych i sołtysów.

Nagrody co roku przyznawane są najlepszym uczniom mieszkającym na terenie gminy. W tym roku kryteria spełniły dwie osoby. Aleksandra Dul i Patrycja Klocek to mieszkanki Marciszowa. Są absolwentkami renomowanego II LO w Jeleniej Górze.

Wyróżnione otrzymały pamiątkowe statuetki i po 1000 zł od wójta oraz statuetki i bon do jednego ze sklepów jubilerskich ufundowane przez radnych i sołtysów.

Patrycja odebrała nagrodę osobiście w asyście mamy. Za Aleksandrę nagrody odebrali rodzice.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama