Dwie absolwentki II Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze otrzymał nagrody Najlepszy z najlepszych ufundowane przez wójta Marciszowa oraz wyróżnienia od radnych i sołtysów.
Nagrody co roku przyznawane są najlepszym uczniom mieszkającym na terenie gminy. W tym roku kryteria spełniły dwie osoby. Aleksandra Dul i Patrycja Klocek to mieszkanki Marciszowa. Są absolwentkami renomowanego II LO w Jeleniej Górze.
Wyróżnione otrzymały pamiątkowe statuetki i po 1000 zł od wójta oraz statuetki i bon do jednego ze sklepów jubilerskich ufundowane przez radnych i sołtysów.
Patrycja odebrała nagrodę osobiście w asyście mamy. Za Aleksandrę nagrody odebrali rodzice.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze