Przed dzisiejszą (środa, 28 czerwca) sesją rady gminy Kamienna Góra odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla najlepszych uczniów.
Pisarzowicach w podstawówce nagrodzona została Nikola Zarzycka (klasa V), w gimnazjum Nikola Leśniak (III). W Krzeszowie w podstawówce nagrodzono Hannę Maciejewską (VI), w gimnazjum Klaudię Jakobschy (III). Z podstawówki w Szarocinie nagrodę odebrała Julia Waśko (VI), a w Ptaszkowie Barbara Fujar (V).
Uczniowie odebrali nagrody finansowe po 300 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze