Reklama

Najlepsi uczniowie

W sali widowiskowej Centrum Kultury wręczone zostały stypendia klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z terenu miasta Kamienna Góra.

W tej edycji nagrodzone zostały osiągnięcia naukowe i sportowe w drugim półroczu roku szkolnego 2021/22. Stypendia przyznane zostały osiemdziesięciorgu uczniów.

Najwyższą średnią ocen w klasach siódmych uzyskała Konstancja Pierzchała (5,79), a w klasach ósmych Julia Słowińska (6,0). Obie otrzymały pamiątkowe statuetki.

Nagrodzeni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1:
osiągnięcia naukowe:
Filip Ladenberger, Dawid Niezgoda, Natan Jaszek, Maria Ruchała, Julia Gąsienica-Jędrzejczyk, Natalia Tryburska, Marta Wierzbicka, Julianna Buszkiewicz, Liwia Matusik, Gracjan Kaczmarek, Marcelina Mordarska, Kacper Auksztulewicz, Miłosz Witek, Anrzej Baran, Pawał Ilko, Alicja Piotrak, Kamil Rosik, Bartosz Wasik, Amelia Reszczyńska, Julia Kołodziej, Joanna Adamczyk, Anna Kruk, Martyna Sawicka, Adrian Kurkiewicz, Barbara Mirek, Maciej Szulc, Filip Czajkowski, Magdalena Wojtaszek, Martyna Rochnowska, Natasza Siarkiewicz, Natalia Garbacz, Nadia Cieślak, Damian Szmajdziński, Bartosz Adamczyk;
osiągnięcia sportowe: Julia Kowalik, Ignacy Osmolak, Wiktoria Przysło, Jan Czyż, Mikołaj Drzewiecki.

Reklama

Nagrodzeni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2:
osiągnięcia naukowe:
Marcin Gołębiewski, Maja Mitczak, Gabriel Kielar, Margareta Mitro, Maja Oleksy, Jakub Plasło, Szymon Śnieżek, Radosław Piskorski, Zuzanna Molenda, Kanstancja Pierzchała, Karol Steczko, Filip Węgliński, Zuzanna Kondoł, Wiktoria Jede, Oktawian Wasilewski, Anna Chamerska, Jakub Pyrdoł, Amielia Witecka, Maja Kalecińska, Oliwia Dalecka-Danielewicz, Maksymilian Lenkiewicz, Iwona Makowska, Olga Hamberger, Klaudia Nowak, Kamil Leśniak, Wiktoria Ostrowska, Szymon Mędrala, Weronika Filip, Aleksandra Duda, Martyna Zbozień, Wiktoria Kożuch, Julia Słowińska, Hanna Pawlik, Julia Żłobicka, Julia Mrok, Tomasz Baran;
osiągnięcia sportowe: Michał Stawarz, Marcin Wolak, Gabriel Grygiel, Oliwier Jacel, Marcel Matujzo.

Stypendia naukowe to 600 zł, sportowe od 300 do 420 zł. W sumie z budżetu miasta na wręczone dzisiaj stypendia przeznaczono 45 300 zł.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama