Reklama

Najlepsi uczniowie

Najlepsi uczniowie klas siódmych i ósmych kamiennogórskich szkół podstawowych odebrali dzisiaj stypendia burmistrza miasta. Stypendia przyznane zostały za wyniki w nauce i sporcie osiągnięte w pierwszym półroczu roku szkolnego 2021/2022.

Wśród ósmoklasistów najlepszą średnią (5,57) mogą pochwalić się Julia Słowińska i Amelia Witecka (obie ze Szkoły Podstawowej nr 2). Najlepszym siódmoklasistą jest Marcin Gołębiewski (SP 2) ze średnią 5,5.

W Szkole Podstawowej nr 1 stypendia otrzymali uczniowie klas siódmych: Gracjan Kaczmarek (5,38) i Liwia Matusik (5,43) oraz ósmoklasiści: Amelia Reszzczyńska (5), Kamil Rosik (5,23), Bartosz Wasik (5,13), Barbara Mirek (5,04), Martyna Sawicka (5,34), Filip Czajkowski (5,04), Adrian Kurkiewicz (5,25) i Martyna Rochnowska (5,04).

Reklama

W Sp2 stypendia otrzymali siódmoklasiści: Gabriela Kielar (5), Maja Mitczak (5), Jakub Plasło (5,21), Radosław Piskorski (5,14), Marek Gładysz (5), Zuzanna Kondoł (5), Konstancja Pierzchała (5,29), Karol Steczko (5,46), Filip Węgliński (5,14), Anna Hamerska (5,36), Jakub Pyrdoł (5,14) oraz ósmoklasiści: Oliwia Dalecka- Danielewicz (5,14), Maja Kalecińska (5,31), Olga Hamberger (5), Maksymilian Lenkiewicz (5,43), Ilona Makowska (5,07), Szymon Mędrala (5,07), Wiktoria Ostrowska (5,21), Martyna Zbozień (5,29), Tomasz Baran (5,07), Julia Mrok (5,14), Hanna Pawlik (5,5) i Julia Żłobicka (5,21).

Za osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali pływacy z SP2: Wiktoria Jede, Julia Chronowska, Oliwia Górecka i Marcel Matujzo.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama