Dzisiaj w Karpaczu nauczycielom wręczone zostały nagrody Ministra Edukacji Narodowej i Nauki oraz kuratora.
Nauczyciele odebrali również Medale za Długoletnią Służbę.
Wśród nagrodzonych byli nauczyciele z powiatu kamiennogórskiego. Informacje o przyznaniu nagród podawaliśmy przy okazji informacji z Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze