Znany jest już termin nadzwyczajnej sesji rady miejskiej w Lubawce. Obrady zaplanowane są na 19 lutego, początek o godzinie 15:30.
Porządek obrad ma tylko jeden merytoryczny punkt. Dotyczy on wywożenia urobku z kamieniołomów w Olszynach przez Lubawkę. Wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji w tej sprawie złożony został podczas styczniowej sesji.
Sesja nadzwyczajna odbędzie się w Domu Kultury w Lubawce.
Zapisany w porządku obrad punkt ma długą nazwę: Omówienie zagrożeń dla gminy Lubawka związanych z planowanym transportem kruszywa ze złoża „Olszyny I”, położonego w miejscowości Olszyny na terenie gminy Kamienna Góra, powiat kamiennogórski, województwo dolnośląskie przez teren zabudowany gminy Lubawka – drogami powiatowymi: nr 3469D - droga z Chełmska Śląskiego, ul. Podlesie, ul. Szymrychowska oraz nr 3463D - ulica Lipowa w Lubawce (dodatkowo będąca Euroregionalnym szlakiem rowerowym – ER6) oraz drogą wojewódzką bez nazwy (dawna DK5) na odcinku Aleja Wojska Polskiego oraz ul. Dworcowa w Lubawce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze