Reklama

Nadzwyczajna sesja o kopalni w Olszynach

LUT19

Lubawka, Dom Kultury godz: 15:30

Znany jest już termin nadzwyczajnej sesji rady miejskiej w Lubawce. Obrady zaplanowane są na 19 lutego, początek o godzinie 15:30.

Porządek obrad ma tylko jeden merytoryczny punkt. Dotyczy on wywożenia urobku z kamieniołomów w Olszynach przez Lubawkę. Wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji w tej sprawie złożony został podczas styczniowej sesji.

Sesja nadzwyczajna odbędzie się w Domu Kultury w Lubawce.

Zapisany w porządku obrad punkt ma długą nazwę: Omówienie zagrożeń dla gminy Lubawka związanych z planowanym transportem kruszywa ze złoża „Olszyny I”, położonego w miejscowości Olszyny na terenie gminy Kamienna Góra, powiat kamiennogórski, województwo dolnośląskie przez teren zabudowany gminy Lubawka – drogami powiatowymi: nr 3469D - droga z Chełmska Śląskiego, ul. Podlesie, ul. Szymrychowska oraz nr 3463D - ulica Lipowa w Lubawce (dodatkowo będąca Euroregionalnym szlakiem rowerowym – ER6) oraz drogą wojewódzką bez nazwy (dawna DK5) na odcinku Aleja Wojska Polskiego oraz ul. Dworcowa w Lubawce.

Reklama


 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama