Olszyny i Krzeszówek to dwie miejscowości na terenie gminy Kamienna Góra, w których wznowione może zostać wydobycie surowców.
Pierwsza z lokalizacji budzi emocje, szczególnie w Lubawce. Wójt gminy Kamienna Góra informuje o trwającej kilka lat procedurze związanej ze wznowieniem pracy w kamieniołomie w Olszynach oraz o planach związanych z Krzeszówkiem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze