Reklama

Nadarzyńska minisiatkówka

Siatkarska czwórka dziewcząt z AMS Mini Volley Kamienna Góra zagrała w Jubileuszowym Turnieju Nadarzyńskiej Minisiatkówki.

W rozgrywkach wzięło udział 20 zespołów z 7 województw: mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, pomorskiego, warmińsko - mazurskiego i dolnośląskiego.

Zawodniczki AMS Mini Volley rozegrały 7 trudnych meczy. Zajęły drugie miejsce. Turniej wygrała drużyna UKS Jasieniak Gdańsk, z którą kamiennogórzanki wygrały w rozgrywkach grupowych, przegrały w finale.

AMS Mini Volley reprezentowały: Inez Chmielewska, Antonina Olszak, Magdalena Lema, Michalina Kozak i Andżelika Borońska.

Statuetkę najlepszej zawodniczki turnieju odebrała Inez Chmielewska.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama