Siatkarska czwórka dziewcząt z AMS Mini Volley Kamienna Góra zagrała w Jubileuszowym Turnieju Nadarzyńskiej Minisiatkówki.
W rozgrywkach wzięło udział 20 zespołów z 7 województw: mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, pomorskiego, warmińsko - mazurskiego i dolnośląskiego.
Zawodniczki AMS Mini Volley rozegrały 7 trudnych meczy. Zajęły drugie miejsce. Turniej wygrała drużyna UKS Jasieniak Gdańsk, z którą kamiennogórzanki wygrały w rozgrywkach grupowych, przegrały w finale.
AMS Mini Volley reprezentowały: Inez Chmielewska, Antonina Olszak, Magdalena Lema, Michalina Kozak i Andżelika Borońska.
Statuetkę najlepszej zawodniczki turnieju odebrała Inez Chmielewska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze