Uczniowie ZSZiO w Kamiennej Górze włączyli się do akcji #MuremZaPolskimMundurem.
Młodzież klas mundurowych uczestnicząca w programach OPW i CWKM przekazała za pośrednictwem 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie świeżo upieczone słodkości z życzeniami dla żołnierzy pełniących służbę na wschodniej granicy.
Wypieki zostały wykonane w pracowni gastronomicznej szkoły przez uczniów klas technikum żywienia i usług gastronomicznych.
Uczniowie podziękowali w ten sposób żołnierzom za rzetelne wykonywanie obowiązków i gotowość do obrony polskich granic
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze