Reklama

Mundurowi w podstawówce?

Podczas wczorajszej (czwartek, 29 grudnia) sesji lubawskiej rady radny Mariusz Głód zapytał dyrektora Zespołu Szkół Arkadiusza Rzepkę o możliwość stworzenia klasy sportowej.

 

Temat poruszany jest od kilku miesięcy. Pomysł na sesji przedstawiała nawet mama jednego z uczniów.

Dyrektor wyjaśnił, że przygotowania do utworzenia takiej klasy trwają. Sam obejmując stanowisko deklarował chęć rozwoju sportu w szkole.

Dyrektor podzielił się z radnymi pomysłem na kolejną klasę. Miałaby to być klasa mundurowa, jej uczniowie mogliby kontynuować naukę w szkołach ponadgimnazjalnych, w których takie klasy już istnieją.

Realizacja pomysłów uzależniona jest m.in. od możliwości ich sfinansowania.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama