Podczas wczorajszej (czwartek, 29 grudnia) sesji lubawskiej rady radny Mariusz Głód zapytał dyrektora Zespołu Szkół Arkadiusza Rzepkę o możliwość stworzenia klasy sportowej.
Temat poruszany jest od kilku miesięcy. Pomysł na sesji przedstawiała nawet mama jednego z uczniów.
Dyrektor wyjaśnił, że przygotowania do utworzenia takiej klasy trwają. Sam obejmując stanowisko deklarował chęć rozwoju sportu w szkole.
Dyrektor podzielił się z radnymi pomysłem na kolejną klasę. Miałaby to być klasa mundurowa, jej uczniowie mogliby kontynuować naukę w szkołach ponadgimnazjalnych, w których takie klasy już istnieją.
Realizacja pomysłów uzależniona jest m.in. od możliwości ich sfinansowania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze