Zgodnie z zapowiedziami pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wspólnie za strażakami z Ochotniczych Straży Pożarnych rozpoczęli montaż czujek czadu (tlenek węgla) i czujek dymu. Druhowie instruują mieszkańców jak korzystać z czujek oraz co zrobić w przypadku alarmu.
Uwaga! montaż w mieszkaniach odbywa się tylko po kontakcie od pracowników socjalnych. Nie są pobierana opłaty!
Na terenie gminy Kamienna Góra do rozdania jest 60 czujek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze