Rok 2024 dla jednostek OSP na terenie gminy Kamienna Góra rozpoczął się bardzo dobrze. W weekend kolejny wóz bojowy został oficjalnie wprowadzony do podziału.
Pozyskany z Państwowej Straży Pożarnej ciężki MAN został oficjalnie przywitany przez druhów z OSP Krzeszów.

Pojazd został wyposażony i odnowiony. Przez druhów został nazwany Mietek.
Obecnie OSP Krzeszów posiada średni wóz Iveco oraz ciężkiego MANa. Pozyskany wóz ma 12 lat. Tyle samo co Iveco.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze