Zgodnie z zapowiedziami, mercedes atego używany przez PSP Kamienna Góra trafił do OSP Ptaszków. Ochotnicy dzisiaj odebrali nowy wóz.
Mercedes służył w jednostce w Kamiennej Górze od 2005 roku. Zawodowi strażacy, między innymi dzięki finansowemu wsparciu gminy Kamienna Góra, kupili nowy wóz. Wsparcie samorządu w zakup nowego pojazdu docenił komendant wojewódzki, który podjął decyzję o przekazaniu wycofywanego samochodu do jednostki ochotniczej z terenu gminy.
Dzisiaj ochotnicy z Ptaszkowa odebrali mercedesa atego.

fot. OSP Ptaszków
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze