Ochotnicza Straż Pożarna z Ptaszkowa poinformowała o pozyskaniu nowego wozu bojowego.
Ochotnicy otrzymają mercedesa atego, który do niedawna był wykorzystywany w PSP Kamienna Góra. Samochód wyprodukowany został w 2005 roku. Strażacy z Kamiennej Góry otrzymali już nowy wóz. Komendant wojewódzki PSP podjął decyzję o przekazaniu wycofanego z PSP mercedesa do OSP Ptaszków.
Nowy średni wóz zastąpi wysłużonego Lublina.
Na decyzję komendanta wpływ miało zaangażowanie finansowe gminy Kamienna Góra w zakup nowego wozu dla PSP Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze