Reklama

Medale na pucharze

Zawodnicy Kamiennogórskiego Klubu OYAMA wystartowali w Pucharze Europy Oyama Karate. Zawody odbyły się w Wieliczce.



Paweł Gładysz w kategorii +90 został Mistrzem Polski. Walczący nie tylko z przeciwnikami, ale i chorobą, Aleksander Dytko musiał uznać wyższość rywali. A. Dytko startował w tej samej kategorii.

Jakub Fułat zajął trzecie miejsce w Pucharze Europy, w kategorii 16-18 lat do 65kg.

Kacper Raczek z Lubawki zajął drugie miejsce w Pucharze Europy w kategorii 14-16 lat do 70kg.

Oprócz medalistów dobrze zaprezentowali się: Klaudia Padlewska, Sara Stepko, Kamil Cedzidło, Filip Justa oraz Oskar Grzybowski. Udany debiut, jako sędzia boczny zawodów, zaliczył również Tomasz Wąsowski.

- Bardzo serdecznie dziękuję Contender - Paweł Oleksy za udostępnienie sali na dodatkowe treningi oraz firmom: Twar-Bud - Zbyszek Twardowski i  Admar - Mariusz Orzeł za wsparcie finansowe - mówi Łukasz Mazur, trener kamiennogórskich zawodników.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama