Zawodnicy Kamiennogórskiego Klubu OYAMA wystartowali w Pucharze Europy Oyama Karate. Zawody odbyły się w Wieliczce.
Paweł Gładysz w kategorii +90 został Mistrzem Polski. Walczący nie tylko z przeciwnikami, ale i chorobą, Aleksander Dytko musiał uznać wyższość rywali. A. Dytko startował w tej samej kategorii.
Jakub Fułat zajął trzecie miejsce w Pucharze Europy, w kategorii 16-18 lat do 65kg.
Kacper Raczek z Lubawki zajął drugie miejsce w Pucharze Europy w kategorii 14-16 lat do 70kg.
Oprócz medalistów dobrze zaprezentowali się: Klaudia Padlewska, Sara Stepko, Kamil Cedzidło, Filip Justa oraz Oskar Grzybowski. Udany debiut, jako sędzia boczny zawodów, zaliczył również Tomasz Wąsowski.
- Bardzo serdecznie dziękuję Contender - Paweł Oleksy za udostępnienie sali na dodatkowe treningi oraz firmom: Twar-Bud - Zbyszek Twardowski i Admar - Mariusz Orzeł za wsparcie finansowe - mówi Łukasz Mazur, trener kamiennogórskich zawodników.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze